• 02177349098

چگونه مایع‌های دستشویی فوم هزینه ها را کاهش میدهند؟

در سال های اخیر، تاکید بر شستن دست ها برای کنترل مریضی‌ها و بیماری‌های واگیردار آگاهی عمومی را درباره ی بهداشت دست‌ها افزایش داده است. به همین دلیل مصرف‌کنندگان برای کنترل بودجه خود دنبال محصولات اقتصادی هستند.

برای پاسخگویی به این نیازها، تولیدکنندگان به دنبال راهکاری هستند که صرفه اقتصادی بیشتری داشته باشد.مایع دستشویی های فوم توجه بسیاری را به دلایل متعدد برای این موضوع جلب کرده است. بیشترین مورد قابل توجه ایجاد صرفه اقتصادی بیشتر در هزینه‌های محصولات است.

کاهش مصرف

استفاده از مایع های ظرفشویی فوم تقریبا می‌تواند تعداد دفعات شستشوی دست را در مقایسه با مایع های دستشویی سنتی در هر بطری دو برابر بکند.

پمپ فوم می‌تواند 0.75 میلی‌لیتر مایع را در هر بار استفاده خارج کند این در مقایسه با بیشتر پمپ های سنتی که بین 1 تا 1.5 میلی‌لیتر مایع را در هر بار استفاده خارج می‌کنند چیزی بین 25 تا 50 درصد کمتر است.این یعنی در هر 1000 بار استفاده بین 250 تا 750 میلی‌لیتر مایع صرفه‌جویی می‌شود.

بسته‌بندی کمتر

مصرف کمتر مایع شستشوی دست در پمپ های فوم باعث افزایش تعداد مصرف در هر بطری یا ظرف حاوی مایع با حجم مساوی می‌شود.به طور مثال اگر حجم ظرف حاوی مایع شستشوی 1000 میلی‌لیتر باشد برای پمپ های غلیظ‌پاش با 1000 بار مصرف تمام می‌شود. ولی برای پمپ های فوم این عدد به 1333 بار می‌رسد. در نتیجه به ظرف‌های کمتری نیاز است و این امر درآثار زیست محیطی نقش پررنگی را ایفا میکند.

قابلیت پخش بیشتر

این باور وجود دارد که آب مورد نیاز برای شستشوی دست ها برای پمپ ها فوم نسبت یه پمپ های غلیظ پاش کمتر است زیرا کف قابلیت پخش بیشتری بر روی دست ها دارد. از روی دیگر آبی که برای ایجاد کف بر روی دست ها در پمپ های غلیظ‌ پاش مصرف می‌شود دیگر در پمپ های فوم وجود ندارد و در نهایت در این مرحله نیز آب کمتری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صرفه‌جویی در انرژی

کاهش در مصرف آب بر اثر استفاده از پمپ‌های فوم کاهش در مصرف انرژی را نیز به دنبال دارد. مصرف کنندگان معمولا عادت به شستن دست‌های خود در آب گرم دارند و این امر نیاز به انرژی دارد. مصرف کمتر آب منجر به مصرف کمتر انرژی می‌شود، در واقع صرفه‌جویی در مصرف 1 لیتر آب گرم باعث ذخیره 13 گرم کربن‌دی‌اکسید می‌شود.

جمع‌بندی

در نهایت استفاده از پمپ های فوم مزایای زیادی از نظر انرژی، اقتصادی و زیست‌محیطی دارد. همه این‌ها باعث می‌شود تا فوم بتواند به عنوان یک جایگزین مناسب در بازار جهانی قرار گیرد. در شرکت تکنیک پلاستیک به آن ها توجه زیادی شده است و ماحصل آن تولید پمپ های فوم با کیفیت در رنگ های متنوع بوده است.

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

چرا از پمپ اسپری تفنگی استفاده کنیم؟

با ما در تماس باشید

اطلاعات تماس ما


میتوانید از این طریق ما را پیدا کنید :

نشانی:

تهران – جاده دماوند – خیابان سازمان آب – پنجم شیدایی غربی – بن بست دوم جنوبی – پلاک 12

02177349098

ثبت در دفترچه تلفن شما با اسکن کد

ارسال یک پیام

    ما را روی نقشه ببینید

    سوالی دارید ؟
    fa_IRPersian